Indeks: Liana natur. z korą 25cm

Marka: Tropical Forest

Tropical Forest - Cork Branch - liana naturalna z korą 25cm

Recenzje: 0

Naturalna liana pochodząca z lasów równikowych. Liana należy do grup lian wijących, co charakteryzuje się mocno zakręconą budową łodygi liany. Zachowuje swój kształt i nie zmienia go pod naporem nawet najcięższych gadów. Idealnie nadaje się dla wszystkich zwierząt nadrzewnych. Jest całkowicie wodoodporna.

Cena 3,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Kosz kwadrat 23cm

Kosz do roślin wodnych KWADRAT 23x23x13cm

Recenzje: 0

Kosz na rośliny wodne przystosowany do wygodnego sadzenia roślin w oczku wodnym i umożliwia ich łatwe usunięcie w razie potrzeby. Struktura koszy zapobiega niekontrolowanemu wzrostowi roślin i przerastaniu korzeni.

Cena 3,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: TR Heat Pack 40H

Marka: Terrario

Aqua Heat Pack 40H - ogrzewacz do transportu zwierząt

Recenzje: 0

Ogrzewacz umożliwia transport zwierząt, gdy pogoda na to nie pozwala. Emituje ciepło o stałej temperaturze 50st.C przez okres 40 godzin. Ogrzewacz jest nietoksyczny i nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierzą. Produkt sprawdzi się do transportu ryb, gadów, płazów, owadów oraz tropikalnych roślin, gwarantując odpowiednią temperaturę przez cały okres...

Cena 3,79 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Repti-Zoo Air Purifier 2 - oczyszczacz powietrza do terrarium

RZ PenDrive AIR LE002
Ocena 

Natychmiastowo skuteczny jonowy oczyszczacz powietrza przeznaczony do użytku w terrariach. Poprawia jakość powietrza i samopoczucie zwierząt. W powietrze uwalniane są jony ujemne, które łączą się z dodatnio naładowanymi cząstkami zanieczyszczeń takich jak: smog, mikro kurz, alergeny, bakterie i wirusy co powoduje ich neutralizację. 

39,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Jakie niebezpieczeństwa występują w powietrzu wewnątrz terrarium?
Urządzenia elektryczne, które są na wyposażeniu terrarium (kable grzewcze, żarówki, foggery itp) wytwarzają aerojony dodatnie. Ich dominacja w powietrzu neutralizuje jony ujemne, przez co praktycznie zanikają. Brak równowagi jonowej w powietrzu wzmaga namnażanie się mikroorganizmów w tym grzybów, wirusów i pleśni. Dodatkowo, dodatnio naładowane mikrocząsteczki smogu i kurzu nie mają swojego odpowiednika ujemnego. Prowadzi to do stałego zanieczyszczenia powietrza bez możliwości neutralizacji tych cząsteczek. Dlatego tak ważna jest jonizacja powietrza w pomieszczeniach, a tym bardziej w naładowanych elektryką terrariach.

Uniwersyteckie laboratoria badawcze wykazały, że technologia jonowego oczyszczania powietrza pozwala na wytworzenie jonów, które neutralizują wirusy (w tym grypy), powstrzymują rozmnażanie się roztoczy i rozwój grzybów. Do uczelni, które potwierdziły skuteczność tej technologii, należy m.in. Uniwersytet Harvarda i Uniwersytet Tokijski.

Czy korzystanie z oczyszczacza powietrza jest konieczne?
Sezon grzewczy, wiosenne alergeny, jesienna wilgotność sprzyjająca pleśniom i grzybom, dobrze rozwijające się bakterie w lecie w zestawieniu z ciężkim smogowym powietrzem oraz ogólnie niską jakością powietrza na terenie niemalże całej Europy powoduje liczne choroby, ospałość, spadek odporności oraz apatyczne nienaturalne zachowywanie się zwierząt. Jest to pierwszy krok, często bagatelizowany, do wystąpienia chorób oraz główny czynnik skracania życia zwierzęcia w warunkach hodowlanych. 

Jak zamontować urządzenie w terrarium i czy zabiera dużo miejsca?
Urządzenie jest mikro rozmiarów, a budową przypomina PenDrive. Oczyszczacz powietrza może być umieszczony w dowolnej pozycji poniżej połowy wysokości terrarium. Montowany na przyssawkę daje się szybko zainstalować oraz odinstalować w razie potrzeby. 

Oczyszczacz posiada diodę informującą o dobrej pracy urządzenia.

Zalety w skrócie:
- chroni zwierze przed chorobami
- potrafi przedłużyć życie zwierzęcia w hodowli do długości życia zwierzęcia występującego w swoim środowisku naturalnym
- przywraca naturalny bilans jonów ujemnych w terrarium
- zabija i uniemożliwia rozwój grzybów, pleśni, bakterii i wirusów
- neutralizuje mikrocząsteczki kurzu i smogu
- nie zakłóca spokoju zwierzęcia
- mikro rozmiary oczyszczacza
- łatwa instalacja

Dane techniczne:
- pobór mocy 0.3W
- wymiary: 8.5 x 2 x 2 cm
- skuteczność jonizacji 800.000 anionów na cm^3


Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm. Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii.
Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo.
To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców.
Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Szczegóły produktu
Repti-Zoo
RZ PenDrive AIR LE002
5 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Repti-Zoo Air Purifier 2 - oczyszczacz powietrza do terrarium

Repti-Zoo Air Purifier 2 - oczyszczacz powietrza do terrarium

Natychmiastowo skuteczny jonowy oczyszczacz powietrza przeznaczony do użytku w terrariach. Poprawia jakość powietrza i samopoczucie zwierząt. W powietrze uwalniane są jony ujemne, które łączą się z dodatnio naładowanymi cząstkami zanieczyszczeń takich jak: smog, mikro kurz, alergeny, bakterie i wirusy co powoduje ich neutralizację. 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: Pęseta zagięta Hobby 25cm

Pęseta zagięta Hobby Tool 25cm

Recenzje: 0

Pęseta stanowi podstawowy sprzęt niezbędny podczas pielęgnacji zbiorników akwarystycznych jak i terrarystycznych. Dzięki pęsecie pielęgnacja roślin, karmienie zwierząt oraz prace porządkowe jeszcze nigdy nie były taka proste, przyjemne i fachowe.

Cena 9,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Listwa 5wyl

Marka: Inny

Listwa zasilająca - 6 wyłączników

Recenzje: 0

Każde gniazdo wyposażone w osobny wyłącznik dzięki czemu możesz wyłączyć tylko jedno urządzenie pozostawiając pozostałe bez zmian (np. można wyłączyć cześć oświetlenia czy też grzałkę na czas podmiany wody w akwarium). Listwa posiada również główny wyłącznik który odcina wszystkie gniazda za jednym razem.

Cena 39,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RZ Turtle Ramp Medium TB05M

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo Rampa + Wyspa dla żółwi M

Recenzje: 0

Rampa dla żółwi producenta Komodo to niezbędny element wyposażenia akwarium dla żółwia. Umożliwia opuszczenie środowiska wodnego oraz stanowi suchą i bezpieczną wyspę, na której każdy żółw bardzo chętnie będzie przebywać celem ogrzania się i wypoczęcia. 

Cena 44,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: ATG TPS04W Terra Blow/ miska

Marka: Terrario

Terrario FoodWood M - miska na pokarm 14x12x2,5cm

Recenzje: 0

Miska o unikalnym kształcie i formie drewna. Wyróżnia się nie tylko kształtem ale przede wszystkim naturalnym wyglądem, dzięki fakturze drewna. Proces malowania ręcznego dopełnia realistyczny wygląd, a akcesorium staje się ozdobą terrarium, a nie tylko niezbędnym elementem wyposażenia. 

Cena 29,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Ringder termometr PT-6 red 12V

Marka: Ringder

Ringder PT-6 Termometr cyfrowy czerwony 12V

Recenzje: 0

Kontrolowanie warunków panujących w zbiorniku jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych podopiecznych. Konstrukcja panelowa umożliwia montaż w przygotowanej w terrarium wnęce, dzięki temu wygląda jak integralna część zbiornika. Wyświetlacz LED wyświetla wyraźne wskazanie, łatwe do odczytu nawet w nocy.

Cena 34,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: RZ hamak nylon DC10

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo Hammock L - hamak dla gadów

Recenzje: 0

Wykonany z tworzywa trójkątny hamak. Jest doskonałym miejscem do wypoczynku dla gadów, płazów, ssaków czy ptaków. Stwarza odpowiednie podwyższenie do stworzenia np: wyspy ciepła, kryjówki czy gniazda dla zwierząt. Hamak jest szczególnie ulubiony przez gatunki zwierząt nadrzewnych oraz przez popularne agamy brodate i gekony lamparcie. 

Cena 19,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: RZ hamak natural DC10P

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo Seaweed Hammock L - hamak dla gadów

Recenzje: 0

Wykonany z wodorostów trójkątny hamak. Jest doskonałym miejscem do wypoczynku dla gadów, płazów, ssaków czy ptaków. Stwarza odpowiednie podwyższenie do stworzenia np: wyspy ciepła, kryjówki czy gniazda dla zwierząt. Hamak jest szczególnie ulubiony przez gatunki zwierząt nadrzewnych oraz przez popularne agamy brodate i gekony lamparcie. 

Cena 39,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Silikon Aquarium 135ml CZARNY

Silikon 135ml - czarny

Recenzje: 0

Trwały i wytrzymały, jednoskładnikowy klej silikonowy przeznaczony do stosowania w akwarystyce i terrarystyce z aplikatorem ułatwiającym klejenie w trudno dostępnych miejscach. Przeznaczony do uszczelniania oraz klejenia szkła, do klejenia elementów ozdobnych, w tym skały czy korzenie oraz innych podobnych zastosowań. Nieszkodliwy dla zwierząt i roślin....

Cena 13,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Hsbao HSB-333

Marka: Hsbao

Hsbao HSB-333 - pompa 300l/h

Recenzje: 0

Pompa HSB marki Hsbao to bardzo popularny, udany i niezawodny model prostej pompy wody. Znajduje zastosowanie w wielu urządzeniach np: domowe lodówki, fontanny ogrodowe i domowe, miski dla kotów, kostkarki do lodu, wodospady terrarystyczne i wiele wiele innych. Pompki marki Hsbao znajdziemy w produktach wielu znanych i cenionych marek.

Cena 15,49 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Tool nożyczki podwójne

Marka: Aquario

Aquario Tool Nożyczki podwójnie zagięte 20cm w etui

Recenzje: 0

Nożyczki stanowią podstawowy sprzęt niezbędny podczas pielęgnacji zbiorników akwarystycznych jak i terrarystycznych. Elegancka, satynowa stal nierdzewna najwyższej jakości zapewnia prestiżowy wygląd narzędzi jednocześnie gwarantując ich dużą praktyczność i żywotność. Dzięki nożyczkom pielęgnacja roślin oraz prace porządkowe jeszcze nigdy nie były takie...

Cena 49,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RZ Kosz ochronny Kwadrat WB05

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo kosz ochronny na żarówkę grzewczą

Recenzje: 0

Kosz ochronny do każdego rodzaju żarówki, zabezpieczający zwierzę przed poparzeniem. Specjalna metalowa siatka wspomaga rozpraszanie temperatury oraz nie blokuje ogrzewania punktowego. Stop metali oraz powłoka użyta do produkcji kosza jest całkowicie wodoodporna a zatem nierdzewna.

Cena 36,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RZ Miseczka pojedyńcza wieszana

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo miseczka wieszana

Recenzje: 0

Wisząca miseczka to świetne rozwiązanie podawania karmy i płynów dla wszystkich gadów i płazów nadrzewnych, takich jak np: Gekon Orzęsiony. Wyposażona jest w mocne przyssawki oraz wyjmowane naczynka na pokarm i wodę.

Cena 16,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RZ Termo/Higro analogowy RHT01

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo termometr higrometr analogowy

Recenzje: 0

Zestaw dwóch urządzeń analogowych w jednym zegarze stale monitorujących temperaturę oraz wilgotność powietrza wewnątrz wybiegu. Komplet zapewnia bezpieczne i zdrowe prowadzenie każdego terrarium. Niewielkie rozmiary produktu umożliwiają adaptacje urądzenia w każdym terrarium. Kolorowa skala z podziałką ułatwia szybki odczyt danych. 

Cena 16,49 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Tool pęseta 20cm w etui

Marka: Aquario

Aqua Tool Pęseta prosta 20cm w etui

Recenzje: 0

Pęseta stanowi podstawowy sprzęt niezbędny podczas pielęgnacji zbiorników akwarystycznych jak i terrarystycznych. Elegancka, satynowa stal nierdzewna najwyższej jakości zapewnia prestiżowy wygląd narzędzi jednocześnie gwarantując ich dużą praktyczność i żywotność. Dzięki pęsecie pielęgnacja roślin, karmienie zwierząt oraz prace porządkowe jeszcze nigdy...

Cena 29,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: RZ Turtle Ramp Large TB05L

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo Rampa + Wyspa dla żółwi L

Recenzje: 0

Rampa dla żółwi producenta Komodo to niezbędny element wyposażenia akwarium dla żółwia. Umożliwia opuszczenie środowiska wodnego oraz stanowi suchą i bezpieczną wyspę, na której każdy żółw bardzo chętnie będzie przebywać celem ogrzania się i wypoczęcia. 

Cena 124,49 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku