Indeks: Liana natur. z korą 25cm

Marka: Tropical Forest

Tropical Forest - Cork Branch - liana naturalna z korą 25cm

Recenzje: 0

Naturalna liana pochodząca z lasów równikowych. Liana należy do grup lian wijących, co charakteryzuje się mocno zakręconą budową łodygi liany. Zachowuje swój kształt i nie zmienia go pod naporem nawet najcięższych gadów. Idealnie nadaje się dla wszystkich zwierząt nadrzewnych. Jest całkowicie wodoodporna.

Cena 3,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Kosz kwadrat 23cm

Kosz do roślin wodnych KWADRAT 23x23x13cm

Recenzje: 0

Kosz na rośliny wodne przystosowany do wygodnego sadzenia roślin w oczku wodnym i umożliwia ich łatwe usunięcie w razie potrzeby. Struktura koszy zapobiega niekontrolowanemu wzrostowi roślin i przerastaniu korzeni.

Cena 3,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: TR Heat Pack 40H

Marka: Terrario

Aqua Heat Pack 40H - ogrzewacz do transportu zwierząt

Recenzje: 0

Ogrzewacz umożliwia transport zwierząt, gdy pogoda na to nie pozwala. Emituje ciepło o stałej temperaturze 50st.C przez okres 40 godzin. Ogrzewacz jest nietoksyczny i nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierzą. Produkt sprawdzi się do transportu ryb, gadów, płazów, owadów oraz tropikalnych roślin, gwarantując odpowiednią temperaturę przez cały okres...

Cena 3,79 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Automatyka akwarystyczna

Automatyka akwarystyczna

Jak ułatwić sobie utrzymanie akwarium w idealnym stanie?

Posiadanie akwarium, w którym hodujesz rybki i rośliny wodne, wymaga nieustannej pracy nad nim. Nie możesz zapomnieć o jego wyczyszczeniu, utrzymaniu odpowiedniej temperatury, czy też nakarmieniu żyjących w nim organizmów. Szczególnie w dużych akwariach, które znajdują się np. w domach hobbystów, pracy jest naprawdę wiele i trzeba się odpowiednio do niej przygotować. Nie musisz jednak wykonywać wszystkich zabiegów w swoim akwarium za każdym razem manualnie – istnieją urządzenia, które pozwolą Ci znacząco skrócić i zautomatyzować te czynności. Jakie są to akcesoria? Sprawdź naszą ofertę automatyki akwarystycznej.

Automatyka do akwarium

Postęp technologiczny i dostęp do coraz bardziej zaawansowanych urządzeń elektronicznych widoczny jest w każdej dziedzinie naszego życia – również w akwarystyce. Możesz wybrać dziesiątki automatycznych urządzeń, dzięki którym utrzymanie Twojego akwarium w doskonałym stanie będzie znacznie łatwiejsze. 

Możemy polecić Ci w tym zakresie wiele urządzeń o różnorodnej charakterystyce. Bez wątpienia przydatny okaże się np. komputer akwarystyczny, który pozwoli Ci kontrolować temperaturę w Twoim akwarium. Jest to przecież niezwykle ważne, aby wszystkie organizmy w nim miały odpowiednie warunki do życia i rozwoju. Automatyka akwarystyczna może też pomóc rozwiązać Ci odwieczny problem tego, w jaki sposób poradzić sobie z karmieniem zwierząt akwariowych podczas dłuższej nieobecności w domu. Producenci oferują już m.in. wygodne i praktyczne karmniki automatyczne do pokarmu różnego rodzaju. Dostępne są też alarmy poziomu wody, które ułatwią Ci kontrolowanie jej stanu w Twoim akwarium. Jeśli rybki i rośliny, które hodujesz, wymagają nawożenia i wzbogacania wody o mikro i makroelementy, również wymaga to regularnej pracy i kontroli akwarium. Także tutaj możesz jednak wspomóc się rozwiązaniami automatycznymi takimi, jak automatyczny dozownik płynów. Aby cały proces był dla Ciebie łatwiejszy, producenci stosują w tego rodzaju urządzeniach nowoczesne rozwiązania. Nie będziesz musiał nawet kontrolować dozownika, by nadzorować cały proces. Może mieć on bowiem połączenie z Wi-fi i dedykowaną aplikację na smartfony, dzięki czemu szczegóły jego pracy ustalisz zdalnie za pomocą swojego telefonu komórkowego! Dostępne są również urządzenia elektroniczne służące do eliminacji glonów i zanieczyszczeń z Twojego zbiornika wodnego. Szereg zabiegów, które wykonujesz zatem w swoim akwarium, jak np. filtrowanie wody, wzbogacanie jej o odpowiednie składniki odżywcze lub też zwykłe karmienie zwierzątek wodnych, możesz zatem ułatwić sobie i skrócić dzięki urządzeniom automatyki do akwarium.

Sklep internetowy dla każdego akwarysty

Każdy miłośnik hodowli ryb i posiadacz akwarium w swoim domu znajdzie w naszym sklepie online wszystko, czego potrzebuje – w tym nowoczesne rozwiązania technologiczne z użyciem zaawansowanej elektroniki. Posiadamy wysokiej jakości automatykę akwarystyczną do każdego akwarium. Zapewniamy, że wszystkie produkty, które są u nas dostępne, to wyroby specjalistyczne, będące efektem pracy renomowanych producentów. Sprawdź sam i przekonaj się, że nie pożałujesz zakupów w naszym sklepie online.

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Resun karmnik AF2009D

Marka: Resun

Resun karmnik automatyczny LCD AF2009D

Recenzje: 0

Nowoczesny karmnik automatyczny z wyświetlaczem LCD. Należy on do niezbędnych urządzeń w każdym akwarium lub terrarium. Idealnie sprawdza się podczas wyjazdów - podaje on wówczas w automatyczny sposób zaprogramowaną wcześniej dawkę pokarmu i jest przy tym całkowicie niezależny od dostaw prądu. 

Cena 67,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: ThermoControler AC-211

Marka: Ringder

ThermoControler 2in1 (ogrzewanie / chłodzenie)

Recenzje: 0

ThermoControler 2in1 to nowoczesny komputer akwarystyczny/terraryystyczny przeznaczony do sterowania pracą urządzeń wpływających na temperaturę wody w akwarium lub akwaterrarium oraz  temperaturą atmosfery wewnątrz wybiegu. Dzięki precyzyjnemu czujnikowi komputer będzie utrzymywał żądaną temperaturę automatycznie korzystając z odpowiedniego urządzenia.

Cena 189,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Ringder controller RC-316M

Marka: Ringder

Ringder RC-316M Termostat panelowy

Recenzje: 0

Panelowy termostat Ringder RC-316M to doskonałe urządzenie do automatyzacji akwarium i terrarium. Utrzymuje odpowiednie warunki w zbiorniku regulując temperaturę. Urządzenie przeznaczone do montażu wewnątrz obudowy zbiornika w taki sposób by panel z wyświetlaczem oraz przyciskami sterującymi pozostał w zasięgu wzroku czy ręki.

Cena 76,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Ringder controller AC-112

Marka: Ringder

Ringder AC-112 Termostat mikroprocesorowy

Recenzje: 0

Termostat Ringder AC-112 to doskonałe urządzenie do automatyzacji akwarium i terrarium. Utrzymuje odpowiednie warunki w zbiorniku regulując temperaturę. Urządzenie może pracować w trybie grzania lub chłodzenia.

Cena 84,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: SunSun Odmulacz HXS-01

Marka: SunSun

SunSun HXS-01 - odmulacz automatyczny

Recenzje: 0

Odmulacz HXS-01 to doskonałe narzędzie do czyszczenia dna w zbiorniku morskim lub słodkowodnym. Posiada możliwość pracy w obiegu zamkniętym oraz otwartym. Zasilany z sieci elektrycznej nie wymaga zakupu baterii. Regulowana długość umożliwia stosowanie w akwariach od 20 do 76 cm wysokości.

Cena 89,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: włącznik opóźniający

Marka: Aqua Trend

Włącznik Opóźniający

Recenzje: 0

"Włącznik Opóźniający" to mechanizm mający na celu opóźnienie załączenia każdego urządzenia po włączneniu ponownie prądu w sieci energetycznej. 

Cena 159,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: SENTRY ATO SV

Marka: Inny

Sentry ATO - automatyczna dolewka (elektrozawór)

Recenzje: 0

Sentry ATO jest to najnowszy, w pełni automatyczny system dolewki dla  niskiego / wysokiego poziomu wody,  posiada kilka mechanizmów ochrony (przed pracą na sucho, zbyt wysoki poziom wody itp), dodatkowo sygnalizuje poziom wody, alarm (błyskowy i dźwiękowy)

Cena 450,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Jebao DP-4

Marka: Jebao / Jecod

Jebao DP-4 dozownik płynów (4 pompy)

Recenzje: 0

Jebao DP-4 to precyzyjny, automatyczny dozownik płynów, skonstruowany specjalnie pod kątem potrzeb akwarystycznych. Dzięki temu urządzeniu można w łatwy i wygodny sposób rozwiązać kwestię regularnego podawania nawozów i soli do akwarium bez potrzeby ciągłego pamiętania o tej ważnej czynności. Szerokie spektrum dostępnych ustawień pozwala na dopasowanie...

Cena 374,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: wylacznik pompy awaryjny

Marka: Inny

Awaryjny wyłącznik pompy CAT/050

Recenzje: 0

CAT/050 znajduje zastosowanie w akwarystyce przy zabezpieczaniu odpieniacza białek przed tzw. przelaniem nie dopuszczając do przedostania się urobku odpieniacza z powrotem do obiegu wody.

Cena 349,98 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku