Indeks: Liana natur. z korą 25cm

Marka: Tropical Forest

Tropical Forest - Cork Branch - liana naturalna z korą 25cm

Recenzje: 0

Naturalna liana pochodząca z lasów równikowych. Liana należy do grup lian wijących, co charakteryzuje się mocno zakręconą budową łodygi liany. Zachowuje swój kształt i nie zmienia go pod naporem nawet najcięższych gadów. Idealnie nadaje się dla wszystkich zwierząt nadrzewnych. Jest całkowicie wodoodporna.

Cena 3,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Kosz kwadrat 23cm

Kosz do roślin wodnych KWADRAT 23x23x13cm

Recenzje: 0

Kosz na rośliny wodne przystosowany do wygodnego sadzenia roślin w oczku wodnym i umożliwia ich łatwe usunięcie w razie potrzeby. Struktura koszy zapobiega niekontrolowanemu wzrostowi roślin i przerastaniu korzeni.

Cena 3,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: TR Heat Pack 40H

Marka: Terrario

Aqua Heat Pack 40H - ogrzewacz do transportu zwierząt

Recenzje: 0

Ogrzewacz umożliwia transport zwierząt, gdy pogoda na to nie pozwala. Emituje ciepło o stałej temperaturze 50st.C przez okres 40 godzin. Ogrzewacz jest nietoksyczny i nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierzą. Produkt sprawdzi się do transportu ryb, gadów, płazów, owadów oraz tropikalnych roślin, gwarantując odpowiednią temperaturę przez cały okres...

Cena 3,79 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Dla krewetek

Dla krewetek

Hodowla krewetek

Coraz więcej zwolenników wśród miłośników akwarystyki znajduje w ostatnim czasie hodowanie krewetek. Te słodko- i słonowodne skorupiaki, które dotychczas kojarzyły się głównie z pożywieniem i wykwintnymi daniami w restauracjach, zaczęły być postrzegane jak kolejne zwierzęta, które można umieścić w swoim akwarium. Dlaczego ludzie pokochali krewetki? Są to dość łatwe w utrzymaniu zwierzęta o wyjątkowo egzotycznym wyglądzie. Dzięki nim w dość prosty sposób można wnieść do swojej hodowli coś nietypowego, nietuzinkowego. Nie musisz wybierać jedynie najpopularniejszych w naszej części świata rybek i zwierząt do hodowli w akwariach. Przekonaj się, jak fascynującym zajęciem może być obserwacja tych wyjątkowych zwierząt. Jak każdy gatunek, krewetki wymagają jednak odpowiednich warunków w akwarium, w związku z czym musisz się odpowiednio wyposażyć, jeśli chcesz rozpocząć ich hodowlę. Wszystkie akcesoria dla krewetek akwariowych, jakich będziesz potrzebować, odnajdziesz w naszym sklepie internetowym dla profesjonalnej akwarystyki. Sprawdź już teraz!

Jakie akcesoria dla krewetek akwariowych?

Produkty dla hodowli krewetek, jakich będziesz potrzebować, odnajdziesz w ofercie naszego sklepu. Poleca się, aby podłoże, jakie znajduje się w akwarium, składało się z drobnych cząsteczek. Odpowiednie podłoże zmiękczy wodę oraz zmniejszy jej poziom zanieczyszczenia. Tego typu materiał będzie też doskonale współgrać z wyglądem krewetek. Dobrze odnajdą się też one w takim środowisku, ponieważ będą mogły łatwo przeszukiwać podłoże w swoim akwarium. Konieczne jest też zastosowanie odpowiedniej osłony na filtr, aby Twoim zwierzętom nie groziło przypadkowe wessanie do niego. Akcesoria dla krewetek akwariowych to też odpowiedni dla nich pokarm. Przysmakiem krewetek są np. algi lub specjalne mieszanki bogate w odpowiednie składniki oraz minerały. Wybierając grupę kilku lub kilkunastu krewetek, stworzysz wyjątkową hodowlę, która będzie cieszyć oko nawet najbardziej wybrednego i najbardziej wymagającego miłośnika hodowli akwariowych. Dedykowane dla krewetek akcesoria nie różnią się zatem zbytnio od tego, co znasz chociażby z hodowli rybek – wystarczy dobrać urządzenia o odpowiednich parametrach oraz właściwy pokarm, a krewetki będą mogły stać się mieszkańcami Twojego akwarium.

Hodowla krewetek z naszym sklepem online

Oferujemy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby krewetki mogły zamieszkać również w Twoim akwarium. Z naszymi produktami zapewnisz im odpowiednie warunki, a także będziesz mógł regularnie dbać o nie, pielęgnować je i dostarczać im niezbędnych składników pokarmowych. Oferujemy akcesoria dla krewetek akwariowych produkowane przez najbardziej renomowane firmy w branży, wśród których są np. Aquael, Aqua-Art., Tetra oraz Femanga. Wybierz odpowiednie wyposażenie i przekonaj się, że hodowla tak egzotycznych zwierząt, jak krewetki, wcale nie musi być wymagająca i skomplikowana. Ciesz się obecnością tych urzekających swoim nietypowym wyglądem i zachowaniem zwierząt w swoim domowym akwarium.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Femanga Bakto Fit 250ml

Marka: Femanga

Femanga Bakto Fit 250ml

Recenzje: 0

Femanga Bakto Fit to preparat zawierający żywe kultury bakterii niezbędne w każdym zbiorniku akwarystycznym. Zawarte w tym środku różnorodne szczepy bakterii w widoczny sposób poprawiają warunki do rozwoju zycia w zbiorniku. Odpowiadają one za rozkład wszelkich odpadów biologicznych zarówno z wody jak i z podłoża, które są pożywką dla glonów.

Cena 29,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Algi Nori 5szt

Algi Nori - 5szt

Recenzje: 0

Algi Nori są przysmakiem dla ryb rafowych, szczególnie pokolców. Opakowanie zawiera 5 listków o wymiarach ok. 11x20cm. Algi najlepiej podawać pojedynczo do akwarium wykorzystując klips do alg.

Cena 5,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Shrimp Set 20 white

Marka: Aquael

Zestaw Aquael Shrimp Set LED 20l - white

Recenzje: 0

Krewetkarium Shrimp Set o pojemności 19l znanej firmy Aquael. Zestaw ten jest kompletnie wyposażonym zbiornikiem z filterm, oświetleniem i grzałką. Jest on dedykowany zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z akwarystyką jak i dla osób ze sporym doświadczeniem.

Cena 236,98 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Tlo niebieskie 50cm

Tło akwarystyczne niebieskie (Folia ploterowa niebieska oracal) 0,1mb

Recenzje: 0

Tło w kolorze niebieskim do naklejenia na ściankę zbiornika jest najlepszym sposobem na podkreślenie piękna aranżacji oraz obsady zbiornika. Dzięki zastosowaniu tła akwarystycznego uzyskujemy głeboki kontrast kolorów, wyróżniający jaskrawe barwy takie jak zieleń roślin czy ubarwienie ozdobnych gatunków ryb i skorupiaków. 

Cena 2,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Femanga Bakto Fit 500ml

Marka: Femanga

Femanga Bakto Fit 500ml

Recenzje: 0

Femanga Bakto Fit to preparat zawierający żywe kultury bakterii niezbędne w każdym zbiorniku akwarystycznym. Zawarte w tym środku różnorodne szczepy bakterii w widoczny sposób poprawiają warunki do rozwoju zycia w zbiorniku. Odpowiadają one za rozkład wszelkich odpadów biologicznych zarówno z wody jak i z podłoża, które są pożywką dla glonów.

Cena 44,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Shrimp Set 30 white

Marka: Aquael

Zestaw Aquael Shrimp Set LED 30l - white

Recenzje: 0

Krewetkarium Shrimp Set o pojemności 30l znanej firmy Aquael. Zestaw ten jest kompletnie wyposażonym zbiornikiem z filterm, oświetleniem i grzałką. Jest on dedykowany zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z akwarystyką jak i dla osób ze sporym doświadczeniem.

Cena 244,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Tetra Crusta Menu 100ml

Marka: Tetra

Tetra Crusta Menu 100ml

Recenzje: 0

Tetra Crusta Menu to wieloskładnikowy, pełnowartościowy pokarm przeznaczony dla skorupiaków - krabów, krewetek i raków skłodkowodnych. Składający się z czterech rodzajów pokarmów preparat idealnie wpisuje się w zróźnicowane potrzeby tych zwierząt oferują im codzienną dawkę pożywienia bogatą w białko, minerały oraz witaminy.

Cena 24,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Tlo czarne 50cm

Tło akwarystyczne czarne (Folia ploterowa czarna oracal) 0,1mb

Recenzje: 0

Tło w kolorze czarnym do naklejenia na ściankę zbiornika jest najlepszym sposobem na podkreślenie piękna aranżacji oraz obsady zbiornika. Dzięki zastosowaniu tła akwarystycznego uzyskujemy głeboki kontrast kolorów, wyróżniający jaskrawe barwy takie jak zieleń roślin czy ubarwienie ozdobnych gatunków ryb i skorupiaków. 

Cena 2,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Prodibio BioDigest

Marka: Prodibio

Prodibio BioDigest 1 ampułek

Recenzje: 0

Preparat mający za zadanie unormowanie filtracji biologicznej oraz oczyszczanie zbiornika w naturalny sposób poprzez neutralizację odpadów organicznych za pomocą 9 szczepów bakterii heterotroficznych. 

Cena 4,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku