Indeks: Liana natur. z korą 25cm

Marka: Tropical Forest

Tropical Forest - Cork Branch - liana naturalna z korą 25cm

Recenzje: 0

Naturalna liana pochodząca z lasów równikowych. Liana należy do grup lian wijących, co charakteryzuje się mocno zakręconą budową łodygi liany. Zachowuje swój kształt i nie zmienia go pod naporem nawet najcięższych gadów. Idealnie nadaje się dla wszystkich zwierząt nadrzewnych. Jest całkowicie wodoodporna.

Cena 3,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Kosz kwadrat 23cm

Kosz do roślin wodnych KWADRAT 23x23x13cm

Recenzje: 0

Kosz na rośliny wodne przystosowany do wygodnego sadzenia roślin w oczku wodnym i umożliwia ich łatwe usunięcie w razie potrzeby. Struktura koszy zapobiega niekontrolowanemu wzrostowi roślin i przerastaniu korzeni.

Cena 3,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: TR Heat Pack 40H

Marka: Terrario

Aqua Heat Pack 40H - ogrzewacz do transportu zwierząt

Recenzje: 0

Ogrzewacz umożliwia transport zwierząt, gdy pogoda na to nie pozwala. Emituje ciepło o stałej temperaturze 50st.C przez okres 40 godzin. Ogrzewacz jest nietoksyczny i nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierzą. Produkt sprawdzi się do transportu ryb, gadów, płazów, owadów oraz tropikalnych roślin, gwarantując odpowiednią temperaturę przez cały okres...

Cena 3,79 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Repti-Zoo Intelligent Rainforest Maxi 10l - automatyczny zraszacz

RZ Zraszacz kubeł TR05
Ocena 

Wysokociśnieniowy zraszacz Repti-Zoo jest aktualnie najnowocześniejszym systemem zraszania dostępnym na światowym rynku. Posiada łatwy w programowaniu i inteligentny wielozadaniowy system automatycznej pracy. Dokładna kontrola pracy zraszacza wraz z pojemnym kubłem (10l) pozwalają w pełni odzwierciedlić naturalne warunki atmosferyczne panujące w lasach deszczowych i tropikach. 

629,99 zł
Brutto
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Po co zraszać terrarium?
Regularne zraszanie ma kluczowe znaczenie w terrariach o klimacie tropikalnym, gdzie wysoka wilgotność wpływa na rozwój roślin oraz gadów czy płazów. Ręczne zraszanie dużych wybiegów jest niewystarczające i często uciążliwe i czasochłonne. Dodatkowo przy korzystaniu z ręcznego zraszania zachodziłaby potrzeba całodobowego czuwania nad wilgotnością i nawilżania terrarium. Dlatego korzystanie z automatycznego zraszacza jest koniecznością dla pięknych dużych i bogatych w roślinność terrariów o charakterze tropikalnym. 

Zalety w skrócie Zraszacza Maxi:
- możliwość zaprogramowania częstotliwości, długości oraz intensywności zraszania
- możliwość podpięcia do 20 dysz zraszających
- duży kubełek 10 litrów
- inteligentny system czuwający nad dawkowaniem wody do jednej kropli
- mocna pompa z regulowaną wydajnością
- łatwy montaż i programowanie 

Jakie są możliwości zaprogramowania?
Programowanie odbywa się za pomocą trzech pokręteł, co znacznie ułatwia ustawienie trybu pracy. 

- pierwszy przełącznik:
Umożliwia ustalenie częstotliwości zraszania. Można zaprogramować urządzenie tak aby uruchamiało się co godzinę, dwie, cztery... od jednego do 24 razów na dobę. Dodatkowo, można zaprogramować zraszanie nieprzerwane przez 10 minut w odstępach czasu pracy trwających również 10 minut.

- drugi przełącznik: 
Określa długość zraszania w ustalonych pierwszym przełącznikiem częstotliwościach. Czas zraszania można zaprogramować od 2 sekund do dwóch minut. 

- trzeci przełącznik:
Odpowiedzialny jest za pracę pompy i reguluje ciśnienie tłoczenia wody. Dzięki, temu przełącznikowi z łatwością dopasujemy moc pompy do ilości dysz wylotowych. Z kolei ta ilość powinna być nie mniejsza niż 2 i nie większa niż 20 dysz.

Pokrywa i pojemnik:
W pokrywie znajdują się przełączniki oraz włącznik główny. Mimo to, całość jest wodoodporna. Pokrywa umożliwia szybkie dolanie wody do kubełka bez potrzeby jej demontażu czy demontażu systemu wężyków. Kubełek jest w stanie pomieścić 10 litrów wody. Korpus kubła jest półprzeźroczysty, dzięki czemu zachowując elegancję można z łatwością ocenić ilość wody znajdującej się w pojemniku.

Dysze wylotowe i system wężyków:
Końcówki dysz wykonane są z stali wodoodpornej. Zapewniają doskonałe zraszanie oraz nie niszczeją z czasem. Zraszacz w zestawie posiada wężyk, kolanka, przelotki, przyssawki i inne akcesoria przydatne w montażu zraszacza.

Co do jednej kropli:
Zraszacz posiada wbudowane zaworki natychmiastowo odcinające przepływ wody po zakończonej pracy. Dzięki temu nie istnieje zagrożenie przelania podłoża terrarium. Zraszacze konkurencji niestety mają tendencję do "popuszczania" wody poprzez dysze po zakończonej pracy. Tylko zraszacz Repti-Zoo dawkuje dokładnie tyle wody ile zaprogramował użytkownik.

Ile dysz wylotowych mogę podpiąć pod zraszacz?
Zraszacz Maxi Repti-Zoo jako jedyny jest w stanie obsłużyć do 20 dysz. Jest to wynik możliwy dzięki mocnej pompie oraz możliwości regulowania ciśnienia wody odpowiednim potencjometrem, regulującym moc pompy.

W zestawie: 
- zraszacz z kubełkiem
- zasilacz
- 5 metrów wężyka o średnicy 6mm
- gilotynka do obcinania wężyka
- sitko wlotowe
- zaślepka wężyka
- 4 x dysza wylotowa / zraszacz z złączkami kolankami i przyssawkami 

Dane techniczne:
- wymiary zraszacza: 23,5 x 23,5 x 39,7cm
- ciśnienie robocze (panujące wewnątrz wężyka z systemem dysz) 116psi do 145psi
- minimalny przepływ wody 1,1l/min

W czym jest lepszy od podobnego konkurencyjnego produktu znanej marki?
1) posiada większą ilość ustawień - 10 minutowa ciągła praca oraz regulowane ciśnienie pracy pompy.
2) posiada metalowe dysze. zraszacze konkurencji posiadają plastikowe
3) największa pojemność kubełka na rynku
4) łatwe uzupełnianie pojemnika
5) estetyczny wygląd i wodoodporność
6) możliwość zamontowania do 20 dysz pod jeden zraszacz
7) system blokujący przepływ wody po zakończonej pracy

Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm.Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo. 
To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców. Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Szczegóły produktu
Repti-Zoo
RZ Zraszacz kubeł TR05
5 Przedmioty
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Repti-Zoo Intelligent Rainforest Maxi 10l - automatyczny zraszacz

Repti-Zoo Intelligent Rainforest Maxi 10l - automatyczny zraszacz

Wysokociśnieniowy zraszacz Repti-Zoo jest aktualnie najnowocześniejszym systemem zraszania dostępnym na światowym rynku. Posiada łatwy w programowaniu i inteligentny wielozadaniowy system automatycznej pracy. Dokładna kontrola pracy zraszacza wraz z pojemnym kubłem (10l) pozwalają w pełni odzwierciedlić naturalne warunki atmosferyczne panujące w lasach deszczowych i tropikach. 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: Hsbao HSB-650

Marka: Hsbao

Hsbao HSB-650 - pompa 600l/h

Recenzje: 0

Pompa HSB marki Hsbao to bardzo popularny, udany i niezawodny model prostej pompy wody. Znajduje zastosowanie w wielu urządzeniach np: domowe lodówki, fontanny ogrodowe i domowe, miski dla kotów, kostkarki do lodu, wodospady terrarystyczne i wiele wiele innych. Pompki marki Hsbao znajdziemy w produktach wielu znanych i cenionych marek. 

Cena 24,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Exo terra Monsoon Solo

Marka: Exo terra

EXO TERRA Monsoon Solo - zraszacz automatyczny 1,5l

Recenzje: 0

Exo Terra Monsoon Solo to programowalny zraszacz automatyczny. Utrzymuje optymalną wilgotność, poprzez generowanie drobnej mgły w zaprogramowanych odstępach czasu, której długość i częstotliwość można łatwo regulować w zależności od potrzeb zwierzęcia lub roślin.

Cena 400,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Exo terra Monsoon Multi

Marka: Exo terra

EXO TERRA Monsoon Multi - zraszacz automatyczny 8l

Recenzje: 0

Exo Terra Monsoon Multi to programowalny zraszacz automatyczny. Utrzymuje optymalną wilgotność, poprzez generowanie drobnej mgły w zaprogramowanych odstępach czasu, której długość i częstotliwość można łatwo regulować w zależności od potrzeb zwierzęcia lub roślin.

Cena 549,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Ringder controller THC-220

Marka: Ringder

Ringder THC 220 Termostat-Hydrostat

Recenzje: 0

Wysokiej klasy i niezawodny RINGDER THC-220 to dwu-kanałowy kontroler czuwający nad odpowiednią temperaturą oraz wilgotnością wewnątrz wybiegu. Dwa niezależne kanały, wyposażone w sondy pomiarowe, mogą pracować w trybie dzień/noc imitując w ten sposób naturalne środowisko. 

Cena 209,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RZ Oprawa Delux LT0825 T8

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo oprawa oświetleniowa Exclusive T8 83cm

Recenzje: 0

Wysokiej jakości oprawa serii Exclusive posiada konstrukcję typu “all in one”. Łączy w sobie tradycyjną oprawę oświetleniową z komputerem sterującym. Obsługuje świetlówki UVB o mocy 25W, żarówki grzewcze o mocy do 75W oraz oświetlenie nocne LED. Posiada wbudowany panel sterujący temperaturą, wilgotnością oraz porami dzień/noc z uwzględnieniem odmiennych...

Cena 729,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RZ DF01 + DF01-1 baza fontanna

Repti-Zoo fontanna dla kameleonów gekonów z podstawką

Recenzje: 0

Repti-Zoo Drinking Fountain to innowacyjny i unikalny produkt zaprojektowany z myślą o potrzebach kameleonów i gekonów zaopatrując je stale w czystą wodę. Produkt posiada specjalny filtr wody, pompę oraz kaskadę wodną która spływa po roślinach imitując naturalne środowisko. Zjawisko kaskady zachęca zwierzę do pobierania wody z liści tak jak ma to miejsce...

Cena 159,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RZ Zraszacz kubeł TR04

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo Intelligent Rainforest Multi 10l - automatyczny zraszacz

Recenzje: 0

Wysokociśnieniowy zraszacz Repti-Zoo jest aktualnie najnowocześniejszym systemem zraszania dostępnym na światowym rynku. Posiada łatwy w programowaniu i inteligentny wielozadaniowy system automatycznej pracy. Dokładna kontrola pracy zraszacza wraz z pojemnym kubłem (10l) pozwalają w pełni odzwierciedlić naturalne warunki atmosferyczne panujące w lasach...

Cena 549,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Exoterra wodospad L

Marka: Exo terra

EXO TERRA wodospad Duży (25,5x27x27cm)

Recenzje: 0

EXO TERRA Pebble Waterfall to kompletny zestaw do budowy wodospadu. Zamontowanie takiego urządzenia przybliża naturalne środowisko oraz stymuluje naturalny nawyk pobierania płynów z kaskady lub z zagłębienia u podstawy wodospadu.

Cena 209,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RZ Fogger TF01

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo TF01 zewnętrzny generator mgły

Recenzje: 0

Repti-Zoo - to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie problemu wilgotności wewnątrz wybiegu. Urządzenie generuje naturalną mgłę, która wygląda niezwykle zjawiskowo. Przyczynia się również do tworzenia się rosy. Generator potrafi podnieść wilgotność nawet do 100%.

Cena 174,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: RZ Fogger MINI TerraFog FMM01

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo TerraFog - generator mgły z podświetleniem

Recenzje: 0

Repti-Zoo TerraFog - to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie problemu wilgotności wewnątrz wybiegu. Urządzenie generuje naturalną mgłę, która wygląda niezwykle zjawiskowo. Przyczynia się również do tworzenia się rosy. Generator potrafi podnieść wilgotność nawet do 100%.

Cena 99,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: RZ Zraszacz 1,5L SP01

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo Zraszacz ciśnieniowy ręczny 1,5l

Recenzje: 0

Zraszacz terrarystyczny jest nieodłącznym elementem prawie każdego terrarium.Codzienne zraszanie podnosi wilgotność oraz dostarcza świeżej wody pitnej. Zraszacz wyposażony jest w pompkę ciśnieniową ułatwiającą oraz skracającą proces zraszania.

Cena 21,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RZ Fogger LCD TF03

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo LCD Fogger TF03 - zamgławiacz zewnętrzny

Recenzje: 0

Fogger zewnętrzny Repti-Zoo Digital Timing Humidifier jest najnowszym i najbardziej rozbudowanym elektronicznie zamgławiaczem dostępnym na światowych rynkach. Sterowany panelem dotykowym, ma możliwość zaprogramowania wydajności, długości i czasu pracy. Wbudowany komputer sterujący precyzyjnie dobiera czas pracy i posiada bardzo szerokie możliwości.

Cena 199,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: RZ Controller THC10

Marka: Repti-Zoo

Repti-Zoo THC THC10 Deluxe - termostat z timerem

Recenzje: 0

Wysokiej klasy i niezawodny THC10 Repti-Zoo to dwu-kanałowy kontroler czuwający nad odpowiednią temperaturą i porami doby wewnątrz wybiegu. Kanał termostatu wyposażony jest w sondę pomiarową. Termostat pracuje w trybie dzień/noc imitując w ten sposób naturalne środowisko. 

Cena 189,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku