Indeks: Liana natur. z korą 25cm

Marka: Tropical Forest

Tropical Forest - Cork Branch - liana naturalna z korą 25cm

Recenzje: 0

Naturalna liana pochodząca z lasów równikowych. Liana należy do grup lian wijących, co charakteryzuje się mocno zakręconą budową łodygi liany. Zachowuje swój kształt i nie zmienia go pod naporem nawet najcięższych gadów. Idealnie nadaje się dla wszystkich zwierząt nadrzewnych. Jest całkowicie wodoodporna.

Cena 3,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Kosz kwadrat 23cm

Kosz do roślin wodnych KWADRAT 23x23x13cm

Recenzje: 0

Kosz na rośliny wodne przystosowany do wygodnego sadzenia roślin w oczku wodnym i umożliwia ich łatwe usunięcie w razie potrzeby. Struktura koszy zapobiega niekontrolowanemu wzrostowi roślin i przerastaniu korzeni.

Cena 3,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: TR Heat Pack 40H

Marka: Terrario

Aqua Heat Pack 40H - ogrzewacz do transportu zwierząt

Recenzje: 0

Ogrzewacz umożliwia transport zwierząt, gdy pogoda na to nie pozwala. Emituje ciepło o stałej temperaturze 50st.C przez okres 40 godzin. Ogrzewacz jest nietoksyczny i nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierzą. Produkt sprawdzi się do transportu ryb, gadów, płazów, owadów oraz tropikalnych roślin, gwarantując odpowiednią temperaturę przez cały okres...

Cena 3,79 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Oczko Wodne
Wyposażenie oczka wodnego – akwarystyka24.pl

Oczko Wodne

Wyposażenie oczka wodnego

Oczko wodne potrafi stanowić spektakularną dekorację własnego ogrodu, jednak tylko wtedy, kiedy odpowiednio o nie zadbamy! Zanieczyszczona woda i zaniedbana roślinność potrafią zepsuć cały efekt, dlatego regularna pielęgnacja powinna być obowiązkową czynnością dla każdego właściciela przydomowego oczka wodnego. Bardzo ważne jest w tym przypadku zachowanie systematyczności. Jeśli przez dłuższy czas będziemy zaniedbywać oczko wodne, niezwykle trudno będzie całkowicie je oczyścić i przywrócić je do poprzedniego stanu. 

Filtracja- podstawowy elementy wyposażenia każdego oczka  wodnego

Wysokiej jakości filtry powinny znaleźć się w każdym oczku wodnym! Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom oraz wieloetapowej filtracji, specjalistyczne urządzenia skutecznie wychwytują wszelkie zanieczyszczenia, a dodatkowo pozwalają pozbyć się glonów oraz grzybów. Filtracja jest niezwykle ważnym elementem pielęgnacji każdego ogrodowego zbiornika wodnego. Inwestycja w profesjonalne urządzenie z pewnością zwróci się w formie estetycznie wyglądającego oczka, które dzięki temu wymaga mniejszego nakładu pracy. 

Napowietrzanie oczka wodnego – kiedy i dlaczego warto je wykonywać?

Napowietrzanie oczka wodnego jest wskazanym zabiegiem w dwóch sytuacjach – zimą, kiedy powierzchnia oczka jest pokryta lodem, a także latem gdy temperatura wody przekracza 20 stopni C. Dzięki napowietrzaniu, zapewniamy lepsze warunki do przeżycia dla ryb podczas mrozów. Latem z kolei czynność ta pozwala zredukować ilość glonów w zbiorniku, dzięki czemu woda jest lepiej oczyszczona i klarowna. W naszym sklepie oferujemy profesjonalne napowietrzacze przeznaczone do niewielkich zbiorników wodnych, takich jak przydomowe oczka wodne.

Skuteczne oczyszczanie oczka wodnego

Jednym z największych problemów, który dotyczy praktycznie każdego oczka wodnego, jest częste pojawianie się glonów. Dotyczy to często również tych zbiorników, które wyposażone są w specjalne filtry. Próby pozbycia się glonów niejednokrotnie przypominają walkę z wiatrakami – te uciążliwe rośliny błyskawicznie się rozwijają i mogą mieć niekorzystny wpływ na ekosystem w oczku, a w szczególności na inne rośliny oraz ryby. W sklepie Akwarystyka24 znajdziesz profesjonalne preparaty, które przy odpowiednim stosowaniu pozwalają oczyścić wodę oraz umożliwiają skuteczne pozbycie się glonów i zielonych zakwitów. W naszej ofercie dostępne są również preparaty na glony które są całkowicie bezpieczne dla zwierząt, dzięki czemu można je stosować nawet kiedy w oczku znajdują się ryby. 

Profesjonalne akcesoria do oczek wodnych

Niezwykle szeroka, specjalistyczna oferta sklepu Akwarystyka24 obejmuje szereg niezbędnych urządzeń i akcesoriów takich jak filtry, napowietrzacze oraz skuteczne preparaty do oczyszczania wody. Jeśli jesteś dopiero na etapie planowania własnego oczka wodnego, w naszym sklepie znajdziesz również wysokiej jakości materiały do budowy oczka wodnego. Wybierz specjalistyczne wyposażenie i zadbaj w odpowiedni sposób o ogrodowe oczko wodne!

Jest 223 produktów.

Pokazano 1-12 z 223 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Evo wezyk czarny 6mm

Marka: Evolution

Evolution Sinking Air Line - wężyk do napowietrzaczy 10x4mm

Recenzje: 0

Wężyk Evolution Sinking Air Line do systemu napowietrzania oczek wodnych, został stworzony z myślą o ponad przeciętnej trwałości oraz o odpowiednio dużej wadze, dzięki której wężyk opada na dno, mimo obecności w nim powietrza. Jest odporny na działanie słońca i mrozu. Nie ulega zniszczeniu podczas nadepnięcia. 

Cena 9,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Lampa UV 11W

CUV-111A Lampa UV 11W

Recenzje: 0

Filtry UV wyposażony w żarnik o mocy 11W emitujący wiązkę światła UV zabójczą dla mikroorganizmów. Woda przepływająca przez tego typu filtr uwalniana jest od różnego rodzaju bakterii, wirusów, glonów, pierwotniaków, pasożytów, larw itp.

Cena 164,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Zarnik UV 7W

Żarnik UV 7W

Recenzje: 0

Dzięki tego rodzaju żarnikom jesteśmy w stanie pozbyć się w skuteczny sposób niepożądanych mikroorganizmów ograniczając tym samym możliwość wystąpienia chorób wśród zwierząt i roślin. 

Cena 25,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Evo Pond Bomb

Marka: Inny

Evolution Aqua PURE Pond Bomb - bakterie do oczka

Recenzje: 0

PURE Pond Bomb to szybko działający, silnie skoncetrowany preparat przeznaczony do klaryfikowania wody oraz poprawy jej jakości w stawach, fontannach i oczkach wodnych. Zawiera ona mieszankę specjalnie wyselekcjonowanych szczepów bakterii filtracyjnych oraz enzymów skutecznie radzących sobie ze zmętnieniem wody oraz problemami z utrzymaniem optymalnych...

Cena 54,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Jebao XOE-3500

Marka: Jebao / Jecod

Jebao/Jecod XOE-3500 - pompa fontannowa (14W)

Recenzje: 0

Jebao/Jecod XOE-3500 to energooszczędna pompa przeznaczona do stosowania w fontannach, oczkach wodnych, kaskadach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pompa ta zużywa nawet do 65% mniej energii od modeli z porównywalną wydajnością. Ceramiczna oś wydłuża znacząco żywotność urządzenia.

Cena 349,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Jebao XOE-6500

Marka: Jebao / Jecod

Jebao/Jecod XOE-6500 - pompa fontannowa (32W)

Recenzje: 0

Jebao/Jecod XOE-6500 to energooszczędna pompa przeznaczona do stosowania w fontannach, oczkach wodnych, kaskadach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pompa ta zużywa nawet do 65% mniej energii od modeli z porównywalną wydajnością. Ceramiczna oś wydłuża znacząco żywotność urządzenia.

Cena 369,98 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Jebao XOE-12000

Marka: Jebao / Jecod

Jebao/Jecod XOE-12000 - pompa fontannowa (85W)

Recenzje: 0

Jebao/Jecod XOE-12000 to energooszczędna pompa przeznaczona do stosowania w fontannach, oczkach wodnych, kaskadach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pompa ta zużywa nawet do 65% mniej energii od modeli z porównywalną wydajnością. Ceramiczna oś wydłuża znacząco żywotność urządzenia.

Cena 468,49 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Resun SP-650

Marka: Resun

Resun Mini Pump SP-650 (303l/h)

Recenzje: 0

Resun SP-650 to niewielka pompka o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań. Kompaktowe rozmiary pozwalają ją zmieścić w ciasnych i niedostępnych miejscach. Ponadto pompę cechuje bardzo dobry stosunek poboru prądu do wydajności. Idealnie nadaje się do zasilania niewielkich fontann, układów dolewki wody itp.

Cena 14,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Resun kostka lipowa

Marka: Resun

Resun kostka lipowa

Recenzje: 0

Kostka drewniana lipowa do napowietrzania do akwarium, służy do zaopatrywania wody w tlen tworząc mikroskopije pęcherzyki które doskonale pomagają rozpuścić w wodzie tlen. Posiada końcówkę do połączenia z standardowym wężykiem do napowietrzania.

Cena 4,49 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku