Indeks: Kosz kwadrat 23cm

Kosz do roślin wodnych KWADRAT 23x23x13cm

(0)

Kosz na rośliny wodne przystosowany do wygodnego sadzenia roślin w oczku wodnym i umożliwia ich łatwe usunięcie w razie potrzeby. Struktura koszy zapobiega niekontrolowanemu wzrostowi roślin i przerastaniu korzeni.

Cena 3,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: USA Wąż Szary 12/16 0,5m

Marka: U.S.Aqua

U.S.Aqua Grey Hose - Wąż szary 12/16

(0)

Wąż do filtrów o standardowych wymiarach 12/16mm. Produkty oryginalny - marki U.S.Aqua. 

Cena 2,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: USA Wąż Zielony 16/22 0,5m

Marka: U.S.Aqua

U.S.Aqua Green Hose - Wąż zielony 16/22

(0)

Wąż do filtrów o standardowych wymiarach 16/22mm. Produkty oryginalny - marki U.S.Aqua. 

Cena 4,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: BT Live Sand 1

Marka: Blue Treasure

Blue Treasure Premium Live Sand 5kg - żywy piasek

(0)

Blue Treasure Premium Live Sand - to profesjonalny żywy piasek stworozny specjalnie na potrzeby akwarystyki morskiej. Piasek ten czerpany jest wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych złóź położonych na południowoazjatyckich morzach. Dzięki temu jest on wolny od zanieczyszczeń oraz fosforanów i azotanów. Naturalnie porowata struktura stanowi idealne...

Cena 49,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: AFF Macro 200ml

Marka: Aquaforest

Aquaforest Macro 200ml - Makroelementy

(0)

AF Macro - Wysoko skoncentrowany preparat zawierający makroelementy niezbędne dla roślin. Stanowi kompozycję makroelementów niezbędnych dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Regularne dawkowanie zapewnia obfity wzrost, mocny system korzeniowy i właściwy wygląd liści.

Cena 28,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie
Wszystkie bestsellery

Zetlight Horizon ZP3600 PROII Lampa LED 185W (Marine)

ZET H Lamp ZP3600

ZP3600 to najnowsza lampa marki Zetlight. Wyposażona została w nowoczesną technologie LED Hybrid-Z 2.0, która łączy w sobie diody Cree i charakterystykę pracy Full Spectrum.
Lampa może współpracować z platformą HORIZON, dzięki której uzyskujemy kontrolę bezprzewodową z smartfona lub tabletu. ZP3600 jest przystosowana do pracy z zbiornikiem morskim o pojemności od 200 do 486l.

1 899,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

ZP3600 PRO II to kolejna generacja znakomitej lampy, która wyposażona jest w najnowocześniejsze rozwiązania techniki LED oraz jest kompatybilna z aplikacją HORIZON. ZP3600 Posiada przemyślaną konstrukcję obudowy, łącząc estetykę wykonania, małą wagę lampy z bardzo wydajnym chłodzeniem dzięki pracy wentylatora oraz sporego radiatora. Wentylator posiada różne tryby pracy i jest uruchamiany automatycznie. 

Hybrid-Z 2.0
W oparciu o wieloletnie doświadczenie firma Zetlight opracowała technologię Hybrid-Z. Technologia ta polega na łączeniu różnych świateł za pomocą specjalnego multi-chipa połączonego z kwarcową soczewką. Kwarcowa soczewka łączy i miksuje emisje światła pochodzących z różnych źródeł w jeden słup światła o pełnej palecie barw. Multi-chip dzięki efektywnemu schematowi kolorów i pełnemu bio-spektrum uzyskanemu z dopasowania kolorów i nakładania ich na siebie, nie tylko dostarcza niezbędnego widma światła dla różnych stworzeń, ale także zapewnia szybki wzrost i stymuluje fluorescencję, która posiada wysoki poziom nasycenia kolorów, zmniejszając w ten sposób różnicę od naturalnego promieniowania słonecznego.

Sterowanie bezprzewodowe
Istnieje możliwość sterowania bezprzewodowego WiFi, lampą ZP-3600, za pomocą kontrolera Wifi Zetlight A200 (sprzedawanego oddzielnie). Po podłączeniu do A200 użytkownicy mogą pobrać aplikację Horizon Aqua ze sklepu Apple App Store (iOS) lub Google Play Store (Android) ze swojego smartfona lub tabletu. Aplikacja Horizon Aqua umożliwia korzystanie z wielu funkcji urządzenia ZP-3600, takich jak dostosowanie intensywności i kolorów światła, konfigurowanie harmonogramów w dzień iw nocy, prognozowanie trybów pochmurnych / burzowych i wiele innych. Aplikacja Horizon Aqua może również zwiększyć funkcjonalność wielu innych produktów Zetlight, takich jak skimmery, generatory fal, pompy obiegowe, pompy dozujące, kamery itp.
Algorytm kalendarza umożliwił więcej wyrafinowanych zmian sezonowych. Naturalne i ekologiczne światła wyświetlane przez czterokolorowe kanały holograficzne składają się z różnych długości fali lub spektrum potrzebnego istotom, zapewniając w ten sposób dostęp do bardziej naturalnych i ekologicznych funkcji hodowlanych.

Dane techniczne:
- wymiary lampy: 45 x 14,4 x 4 cm
- zalecany rozmiar zbiornika: 90 x 60 x 90 cm
- minimalny rozmiar zbiornika: 80 x 50 x 50 cm
- ilość lumenów: 9200 LM
- całkowita moc: 185W 
- diody w kolorach: White, Deep Blue, Royal Blue, Blue, Violet, UV, Crimson, Cerise, Amber, Cyan, Green.

W zestawie linki do podwieszenia.
Do korzystania z aplikacji horizon niezbędny jest odbiornik Zetlight A200 WiFi Switch.

System HORIZON to nowoczesne spojrzenie na sterowanie urządzeniami obsługującymi akwarium morskie. Sterowanie to zwykle odbywało się za pomocą kontrolerów w różnej postaci, pilotów, paneli sterujących itp. Większość z tych urządzeń sterujących jest kłopotliwe w użyciu, dodatkowo generują większe koszty zakupu, a nawet często są przyczyną awarii sprzętu czy też uniemożliwiają odpowiednie skalibrowanie wydajności pracy poszczególnych elementów. Wszystkie te kłopoty zostały rozwiązane za pomocą jednej aplikacji HORIZON.

HORIZON to rewelacyjna platforma obsługująca bezprzewodowo system urządzeń akwariowych. Platforma jest kompatybilna z Android oraz iOS i umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami wykorzystywanymi w akwarystyce morskiej m.in: lampy LED, pompy obiegowe, cyrkulacyjne, odpieniacze białek i lampy glonowe z serii Horizon. Wszystkie urządzenia można teraz kontrolować "z kanapy" ciesząc się pięknem zbiornika. 
Aplikacja Horizon, oprócz możliwości dokładnego sterowania,poszczególnymi urządzeniami, posiada zaprogramowane opcje ustawień dla różnych biotypów np. Morze Czerwone, Morze Arabskie, Morze Koralowe itp. a nawet Bałtyckie.

Horizon daje możliwość sterowania następującymi urządzeniami w poszczególnych trybach:
- Lampa LED: programowanie jasności, czasu działania, tryb pogody, fazę księżycową, aklimatyzację, tryb uśpienia, tryb demonstracyjny.
- Falownik: pięć trybów pracy: FLOW, WAVE, STROM, CUSTOM, SMART w różnych wydajnościach. Pozwala na interakcję z falownikiem, trybem grupowym, Synchronizacją lub Asynchronizacją (w trybie Asynchronizacja kolejność działania różnych grup falowników może być ustawiona odwrotnie).
- Odpieniacz: regulacja wydajności
- Pompa obiegowa: Kontrola przepływu, funkcja falowania, opcje trybu dziennego i nocnego
- Lampa LED glonowa: ściemnianie, ustawienie czasu, kontrola barwy światła względem potrzeb hodowanych glonów.
- Kalkulator: kalkulator zbiornika, kalkulator sump'a i kalkulator grubości szkła współpracują ze sobą, aby pomóc w stworzeniu najlepszego środowiska akwariowego.
- Encyklopedia: Baza informacji o przyrodzie i metodach pielęgnacji stworzeń morskich, takich jak morskie ryby, koralowce i wodorosty morskie. Ogromne informacje pomagają posiąść większą wiedzę na temat Twojego akwarium.
- Komplet ustawień z konkretnych biotypów morskich przeniesiona na ustawienia poszczególnych urządzeń w postaci ustawień np. Morze Koralowe, Czerwone itp.


Przykłady wykorzystania zalet systemu Horizon:
- sterowanie z "kanapy" czyli całkowicie bezprzewodowa (WiFi) obsługa. 
- łatwe i szybkie karmienie ryb i koralowców - szybko wyłączysz odpieniacz, pompę obiegową i cyrkulatory podczas karmienia. Po kolei można załączać poszczególne urządzenia w kolejności: cyrkulator, pompa obiegowa, odpieniacz aby maksymalnie wykorzystać podawany pokarm bez narażania na rozkład zaległych zanieczyszczeń.
- wydajne podawanie suplementów - szybko wyłączysz odpieniacz na czas suplementowania, aby zredukować straty suplementów.
- szybko wprowadzisz zmiany środowiskowe - cyrkulatory posiadają nieograniczone możliwości i dodatkowo można połączyć ich pracę z lampami LED.
- ustal swój biotyp - aplikacja zaprogramuje wydajność urządzeń, tak aby odwzorować wybrany przez Ciebie biotyp morski. np. Morze Koralowe.

Szczegóły produktu
Zetlight
ZET H Lamp ZP3600
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: PS Shallow Water 54W

Marka: Pacific Sun

54W Świetlówka T5 Pacific Sun Shallow Water 15000k 115cm

(0)

Świetlówka dzienna znanje firmy Pacyfic Sun o wypadkowej temperaturze światła ok. 15.000K. Świetlówki dzienne tego typu są najczęściej spotykanymi świetlówkami głównymi. W połączeniu z świetlówką aktyniczną(jak np. PS Crystal Blue) gwarantuje wyjątkowo jasne światło o wysokim współczynniku oddawania barw. Jest nieco cieplejsza i przy tym jaśniejsza od...

Cena 57,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: 485

1x45W Zestaw oświetlenia T5 (90cm)

(0)

Jest to kompletny zestaw oświetlenia przeznaczony do samodzielnego montażu. Jego praca oparta została na stateczniku elektronicznym renomowanej firmy DMR Lighting. Tego typu zestawy są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy budują pokrywę oświetleniową we własnym zakresie lub dla osób pragnących dołożyć dodatkowe świetlówki do już istniejących...

Cena 79,02 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: zet A100 wifi

Marka: Zetlight

Zetlight WiFI Switch A100

(0)

Zetlight WiFi Switch to urządzenie pozwalające na sterowanie lampami Zetlight za pomocą smartfona lub tabletu (Apple iOS, Android) Współpracuje z lampami z serii Qmaven, Shieldo, Lancia. Zetlight A100 pozwala również na sterowanie lampami z poziomu systemów APEX, SmartStar czy też OCTO.

Cena 450,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Odblysnik sym. 18W/20W

Marka: DMR Lighting

Odbłyśnik symetryczny T8 18W/20W (55cm)

(0)

Doskonałej jakości odbłyśnik wykonany z wysokopolerowanego aluminium, pozwala na zwiększenie oświetlenia naszego zbiornika  nawet o kilkadziesiąt procent.  

Cena 17,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: dod. o. 2x35W

Marka: DMR Lighting

Zestaw dodatkowego oświetlenia DMR 2x35W T5

(0)

Jest to kompletny zestaw oświetlenia przeznaczony do samodzielnego montażu. Tego typu zestawy są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy myslą o stworzeniu zbiornika dekoracyjnego przy użyciu standardowej pokrywy 100/120cm. Do standardowych świetlówek 30W dodajemy dwie kolejne o mocy 35W T5 (16mm)

Cena 109,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Zestaw o. 1x36W DMR

Marka: DMR Lighting

1x36W Zestaw oświetlenia DMR T8 (120cm)

(0)

Jest to kompletny zestaw oświetlenia przeznaczony do samodzielnego montażu. Jego praca oparta została na stateczniku elektronicznym renomowanej firmy DMR Group. Tego typu zestawy są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy budują pokrywę oświetleniową we własnym zakresie lub dla osób pragnących dołożyć dodatkowe świetlówki do już istniejących...

Cena 64,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: stat. OSRAM

Statecznik OSRAM 2x24W 2x39W 2x18W 2x30W 2x36W

(0)

Statecznik wysokiej klasy. Oparty na podzespołach produkcji niemieckiej. Obsługuje dwie świetlówki o mocy 24W, 39W, 18W, 30W lub 36W. 

Cena 64,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Aquastar 28W 59cm

Marka: Sylvania

28W Świetlówka T5 Sylvania Aquastar 10000k 59cm

(0)

Świetlówka T5 28W o temperaturze barwowej 10000k (światło biało - fioletowe). Jej światło doskonale wybarwia kolor niebieski np. popularne rybki neony. Idealna do oświetlania każdego rodzaju zbiornika. Najlepszy efekt uzyskuje w kombinacji ze świetlówkami 6500k/6800k i 3000k.

Cena 59,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Odblysnik sym. 8W

Odbłyśnik symetryczny T5 8W (25cm)

(0)

Doskonałej jakości odbłyśnik wykonany z wysokopolerowanego aluminium, pozwala na zwiększenie oświetlenia naszego zbiornika  nawet o kilkadziesiąt procent.

Cena 11,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: 7814

Marka: Giesemann

54W Świetlówka T5 D-D Aqua Pink 115cm

(0)

Specjalnie dobrane spektrum świetlówki uwydatnia barwy i poprawia kolorystykę koralowców, zwłaszcza w kolorach: czerwony, różowy i fioletowy.

Cena 52,40 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Nemo Marine 18W

Marka: Nemo Light

NemoLight Aqua Marine 18W LED

(0)

NemoLight Aqua Marine 18W to lampa LED skonstruowana specjalnie z myslą o akwariach morskich i rafowych. Wykorzystuje ona najnowsze ośiągnięcia w dziedzinie oświetlenia oferując wysokiej jakości diody LED w kilku kolorach, których pracą można sterować za pomocą wbudowanego wielofunkcyjnego kontrolera. Aluminiowa obudowa w kolorze czarnym została...

Cena 450,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Nemo Fresh 54W

Marka: Nemo Light

NemoLight Aqua Fresh 54W LED (86-120cm)

(0)

NemoLight Aqua Fresh 54W to lampa LED skonstruowana specjalnie z myslą o akwariach słodkowodnych. Wykorzystuje ona najnowsze ośiągnięcia w dziedzinie oświetlenia oferując wysokiej jakości diody LED w kilku kolorach, których pracą można sterować za pomocą wbudowanego wielofunkcyjnego kontrolera. Aluminiowa obudowa w kolorze czarnym została wykończona z...

Cena 849,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Odblysnik sym. 39W

Marka: DMR Lighting

Odbłyśnik symetryczny T5 39W (80cm)

(0)

Doskonałej jakości odbłyśnik wykonany z wysokopolerowanego aluminium, pozwala na zwiększenie oświetlenia naszego zbiornika nawet o kilkadziesiąt procent.

Cena 22,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: vivagrow 60

Marka: Inny

Oprawa LED VivaGrow DN60 24W (max 60cm)

(0)

Vivagrow to seria profesjonalnych lamp stworzonych specjalnie z myślą o akwarystyce roślinnej. Dzięki zastosowaniu diod led, lampa jest bardzo wydajna i zarazem energooszczędna. Wbudowany kontroler pozwala na zmianę natężenia kolorów białego, niebieskiego, zielonego, czerwonego oraz zapamiętanie do czterech kombinacji ustawień. Programator obsługuje...

Cena 289,98 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Odblysnik sym. 30W

Marka: DMR Lighting

Odbłyśnik symetryczny T8 30W (85cm)

(0)

Doskonałej jakości odbłyśnik wykonany z wysokopolerowanego aluminium, pozwala na zwiększenie oświetlenia naszego zbiornika nawet o kilkadziesiąt procent.

Cena 22,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: Odblysnik sym. 15W

Marka: DMR Lighting

Odbłyśnik symetryczny T8 15W (40cm)

(0)

Doskonałej jakości odbłyśnik wykonany z wysokopolerowanego aluminium, pozwala na zwiększenie oświetlenia naszego zbiornika  nawet o kilkadziesiąt procent.

Cena 16,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku